דוברי חמאס התחילו לדבר אתמול על שיקום עזה כעל האתגר הבא של הפלסטינים. כך אמר הבוקר בכיר חמאס בקטר, עזת א-רשק לאתר חמאס, ואתמול לקראת חצות אמר דובר חמאס, סאמי אבו זוהרי לא-ג'זירה כי חמאס חייב להתחשב בסבל של הפלסטינים. הוא נראה עגמומי על סף בכי.
אלה יכולים להיות סימנים ראשונים של שבירה בחמאס והצטרפות תנועת הטרור הסוררת הזאת ללחצי הג'יהאד האיסלאמי להפסיק את הלחימה.
החורבן הגדול של עזה היא תוצאה של תורת הלחימה של חמאס הבנויה על השמצת ישראל מצד אחד והתססת העולם הערבי למראה תמונות המוות וההרס של עזה מצד שני. ההרס נעשה בכוונה כדי לתת תמונות טובות לאל-ג'זירה תחנת ההסתה המזינה את מאבק האחים המוסלמים.
העולם הערבי לא נגרר, אפילו לא הגדה המערבית, אבל דווקא באירופה הצליחו האחים המוסלמים להתסיס את הרחוב המוסלמי ובעלי בריתו מן השמאל האירופי.
חמאס בכוונה שם את המשגרים בבתי ספר, בבתי חולים ובשכנות מגורים כדי לספק חומר לוועדת זכויות האדם של האום. אם כך, גם לוועדה הזאת חלק חשוב בהריסתה של עזה. אילמלי נזקקה הוועדה הזאת לתמונות שחמאס ביקש לספק לה, ולא בנה את תורת הלחימה שלו על פי הפרמטרים שלה- עזה לא הייתה נהרסת.
אל-ג'זירה, האחים המוסלמים והאום- אלה האשמים האמיתיים בחורבן עזה.

להזמנת הרצאות:
pinhasinbari@gmail.com
054-5571666
לאתר הספר: "על גב סופה" http://avivatomer3.wordpress.com/

244[1]